رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

ثبت نام

حریم خصوصی

دات رخ با احترام برای حریم شخصی و خصوصی کاربران خود، برای خرید، ثبت نظر و یا استفاده از امکانات سایت، اطلاعاتی را از کاربران خواهد خواست تا بتواند خدماتی امن و مطمئن به آنها ارائه دهد. همچنین کاربران به صورت اختیاری برای دریافت تحلیل جامع آزمون های خود،میتوانند اطلاعاتی مانند آدرس دقیق (استان و شهر) را در پنل خود وارد کنند.دریافت شماره تماس و ایمیل از کاربران جهت  تایید آن ها ، ارسال کد تخفیف و یا رمز فراموش شده می باشد. به دلیل قانونی بودن تمام فعالیت های دات رخ مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران،  این حق را برای خود محفوظ می دارد که در صورت درخواست مراجع قانونی کشور مبنی بر ارائه اطلاعات خریداران وب سایت، به صورت رسمی و قانونی موارد درخواست شده را به مرجع درخواست کننده ارائه دهد.

در این صورت مسئولیت حفظ اطلاعات فوق پس از آن با مرجع قانونی خواهد بود. دات رخ همچنین خود را موظف می داند در غیر از مورد اشاره شده، در حفظ اطلاعات مشتریان نهایت تلاش خود را مبذول دارد. قطعا مورد توجه خواهد بود که عضویت کاربران در وب سایت دات رخ، به منزله قبول قوانین جمهوری اسلامی ایران از جمله قوانین تجارت الکترونیک و قوانین مالی و مالیاتی و قوانین سایت دات رخ است. کاربران با عضویت خود این اجازه را به دات رخ می دهند که برای ارسال اخبار سایت و... از آدرس ایمیل و شماره تلفن مشتری جهت تماس، ارسال ایمیل و پیامک و همچنین سایر برنامه های اطلاع رسانی استفاده شود. قطعا در هر لحظه کاربر سایت می تواند با مراجعه به بخش تنظیمات خصوصی و یا با کلیک بر روی قسمت مشخص شده در ایمیل، ارسال اطلاعات را محدود نماید.

دات رخ ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت  قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، دات رخ می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. دات رخ هویت شخصی کاربران را محرمانه دانسته و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد اطلاعاتی را در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

دات رخ مانند اکثر وب سایت ها از آی پی و کوکی ها استفاده میکند اما پروتکل،سرور و لایه های امنیتی دات رخ و روش های مناسب مدیریت داده ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی های غیر قانونی جلوگیری میکند. دات رخ برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه ی توان خود را به کار میگیرد