رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

ثبت نام

قوانین و مقررات

1.سایت دات رخ تابع قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران می‌باشد. قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق نامه حاکم خواهند بود.
2.هرگونه توهین به مقامات دولتی و شخصیت‌های سیاسی و مذهبی و یا تمسخر بصورت طنز یا کاریکاتور ممنوع می‌باشد. قرار دادن لینک یا فایل تصویری مستهجن، غیراخلاقی و سیاسی ممنوع می‌باشد. مطرح کردن هر نوع مطلب در خصوص کانالهای ماهواره‌ای غیراخلاقی، کانالهای فارسی‌ زبان سیاسی و یا ضد مذهبی ممنوع می‌باشد. مطرح کردن مباحث نژاد پرستانه و یا اهانت به مذاهب، ادیان، ملیت‌ها و قومیت‌های مختلف ممنوع می‌باشد. مطرح کردن هر نوع مطلب و ارائه نرم‌افزار در خصوص هک و هک کردن و فیلتـرشکن ممنوع می‌باشد. استفاده از عکس مقامات رسمی کشوری و لشکری به عنوان تصویر پروفایل مجاز نیست.
3.تمامی کاربران می‌بایست برای ثبت نام در وب سایت، از شماره موبایل یا آدرس ایمیل معتبر استفاده نمایند.
4.کاربران محترم در حین ثبت نام باید مشخصات كامل فردی خود را بطور دقیق وارد نمایند. در صورت وجود هر گونه نقص در اطلاعات ثبت شده مانند؛ آدرس، تلفن و... وب سایت دات رخ هیچگونه مسئولیتی بر عهده نمی‌گیرد
5.استفاده و جستجوی شما در وب سایت دات رخ با مسئولیت شخصى خود شما صورت مى‌گیرد. دات رخ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفرى ناشى از دسترسى و استفاده شما از سایت ندارد. سیستم خرید در سایت به صورت شارژ کیف پول است و پس از شارژ حساب اعتباری خود در دات رخ می‌توانید نسبت به دانلود فایل‌ها اقدام نمایید. حداقل مبلغ شارژ کیف 9 هزار تومان است و شارژ کیف پول قابل برگشت به حساب مشتری نیست.
6.بخشی از محتواهای موجود در سایت دات رخ به صورت رایگان در اختیار کاربران محترم قرار می گیرد . کاربران محترم برای دریافت این گونه محتواها باید عضو سایت شوند .
7.شارژ حساب کاربران تا مدت زمان نامحدودی اعتبار دارد و با خرید از سایت از اعتبار آنها کاهش می یابد.